”I don”, projekti i ri nga Bruno Revolt

1 min read

Artisti nga Shqipëria, Bruno Revolt ka sjellur një projekt të ri.

Kënga e re titullohet ” I don”, dhe është realizuar me videoklip nga Max Production.

Producenti i këtij projekti është Jeris Kaso, ndërsa, për tekstin është kujdesur Muma./21Media