Interi siguron shërbimet e Gosensit, detaje nga marrëveshja!

1 min read

Interi tashmë është shumë pranë përfundimit të ‘goditjes se parë’ në këtë afat kalimtar dhe ai është reprezentuesi gjerman, Robin Gosens.

Lojtari i Atalantës sipas mediave italiane është pajtuar mbi kushtet e kontratës me kampionët e Italisë nga e cila do të përfitojë nga 30 milionë euro në sezon duke përfshirë edhe bonuset.

Për shërbimet e tij Interi do të paguajë 25 milionë euro dhe ka ofruar kontratë katër vjeçare me mbrojtësin e krahut të majtë.