Jehona Sopi: E lumtur që jetova në kohën tënde, pusho e qetë shpirti im

1 min read

Sot(23 qershor) ka vdekur producentja Vjosa Berisha.

Lajmi u bë i ditur nga bashkëshorti i saj, regjisori Fatos Berisha.

Këngëtarja Jehona Sopi u shpreh e pikëlluar nga lajmi i trishtë për vdekjen e producentes.

“Jam e lumtur që kam jetuar në kohën tënde dhe në momentin kur të njoha më dhe po aq shumë sa ndërrova edhe kahjen e vlerësimit ndaj jetës. Ma theve shpirtin sot, pusho në paqe shpirti im i bukur”, u shpreh Sopi./21Media