“Ju jeni kuptimi i jetës”, Robini publikon fotografi të Marigonës dhe djalit

Çifti i njohur i showbiz-it, Robin Krasniqi dhe Marigona Krasniqi u bënë prindër për herë të parë më 12 shtator. Dyshja e njohur u bekuan me djalë, të cilit ia vunë emrin Meyson.

Në rrjetin social Instagram, Robini ka ndarë me ndjekësit një fotografi ku shihet Marigona me djalin e tyre.

“Ju jeni kuptimi i jetës”, ka shkruar boksieri krahas fotografisë.

Ndryshe, Robini e Marigona u kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në mars të këtij viti./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Robin Krasniqi (@robin_krasniqi)

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button