Komandanti i Zjarrfikësve flet për zjarrin në Tophane

Një ndërtesë në lagjen Tophane në Prishtinë është përfshirë nga zjarri.
Ende nuk dihet se a ka të lënduar dhe shkaqet e këtij zjarri, kështu bëri të ditur për portalin rtv21.tv Latif Zeka, komandant i Zjarrfikësve i regjionit të Prishtinës.
Në vendin e ngjarjes aktualisht është edhe Policia e Kosovës.

Portali rtv21.tv do ju mbajë të informuar lidhur me këtë rast./21Media
Back to top button