Konjufca: Puna e komisioneve është jetike për funksionimin dhe ecurinë e Kuvendit

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, zhvilloi takim me kryetarët e komisioneve parlamentare, në të cilin u diskutua lidhur me projektligjet që janë në procedurë të shqyrtimit dhe për punën e komisioneve në përgjithësi./21Media

Back to top button