Labi po pushon në këtë shtet me familje

1 min read

Këngëtari shqiptar, Labinot Tahiri i njohur si Labi bashkë me familje ka filluar pushimet. Labi dhe familja e tij kanë zgjedhur Italinë për t’i kaluar këto ditë të ftohta dimri.

Në rrjetet sociale, nga këto pushime Labi vazhdimisht po publikon imazhe të ndryshme me fëmijët dhe gruan e tij.

 


Kujotjmë se, Labi ka vite që është i martuar me Hanën dhe së bashku kanë tre fëmijë dy djemë dhe një vajzë./21Media