Labinot Tahiri dhe Buraku publikuan këngën “Për xhanin”

 
Dy këngëtarët e njohur të estradës, Labinot Tahiri-Labi dhe Burak Vehapi, kanë publikuar sot një projekt të ri muzikor.
“Për xhanin” titullohet kënga e re nga Labi dhe Buraku.
Kënga është ritmike dhe në Youtube është publikuar e shoqëruar me videoklip.
Për videoklipin, Labi dhe Buraku kanë bashkëpunuar me produksionin XL Films./21Media

Back to top button