Martohen Elgit Doda dhe Klea Huta, pamje nga dasma

Dy emrat e njohur të skenës shqiptare, Elgit Doda dhe Klea Huta sot i kanë dhënë fund beqarisë.

Për këtë ditë të veçantë Elgi dhe Klea kanë mbeldhur familjarët dhe shoqërinë e tyre, shkruan rtv21.tv

Klea si nuse e Elgi si dhëndër po shkelqejnë në ditën më të rëndësishme të tyren.

Kujtojmë se, historia e tyre e dashurisë nisi rreth shtatë vjet më parë, kur bashkëpunuan për këngën “Amla”, kurse tashmë janë prindër të një djali të quajtur Krid, i cili një ditë më parë mbushi 3 vjeç./21Media

Back to top button