Martohet futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës

Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës, Florent Hadërgjonaj i ka dhënë fund beqarisë.
Hadërgjonaj sot ka kurorëzuar dashurinë me martesë me Dorina Podrimjan.
Lajmin e bëri të ditur vet futbollisti i njohur përmes një postimi në llogarinë e tij zyrtare në Instagram.
“Zyrtarisht Mr dhe Mrs Hadërgjonaj”, ka shkruar futbollisti në mbishkrimin e fotografive./21Media

Back to top button