Modelja shqiptare po bëhet nënë për herë të parë

 
Modelja shqiptare, Kristina Baki shumë shpejt do të bëhet nënë për herë të parë.
Këtë e ka bërë të ditur vet modelja përmes disa fotografive të postuara në Instagram, ku numëron afro 150 mijë ndjekës.
Kristina ka treguar se është 30 javëshe shtatzënë.
Fotografitë ku ajo shihet me bark të rrumbullakosur kanë marrë shumë pëlqime dhe komente nga ndjekësit./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kristina (@kristinabaki)

Back to top button