Mozzik dhe Loredana bashkë në shtrat: Nuk ka prindër të pasur

 

Rep-artistët e njohur, Mozzik dhe Loredana së shpejti do të publikojnë albumin e përbashkët. Kështu kanë bërë të ditur sot artistët përmes postimeve në instagram, shkruan rtv21.tv

Në imazhin, ku dyshja shihen në shtrat ata kanë shkruar: No rich parents #album, të cilët kanë lënë të kuptohet se albumi i tyre do të titullohet ashtu.

Ndryshe, sa i përket karrierës muzikore, Mozzik dhe Loredana kanë pasur edhe më parë bashkëpunime të suksesshme. Ndërsa, sa i përket jetës private, ata janë prindër të një vajze./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button