Nina ia ‘prish’ Arbenitës dhuratën për Shën Valentin

Arbenita Ismajli dhe Fero janë ndër çiftet më të përfolur në mediat rozë.
Dhuratat për Shën Valentin – Ditën e të Dashuruarve, kanë qenë aktuale së fundmi.
Në një pyetsor në Instagram, ndjekësit deshën të dinë se cila është dhurata që Arbenita i ka bërë Feros për Shën Valentin.
Por, duket se gjërat shkuan ndryshe dhe Nina zbuloi dhuratën më herët se ç’duhet.
“Nina e zbuloj dhuratën para kohe duke prek gjithçka”, ka shkruar Arbenita, krahas një video ku shihet Fero me dhuratën në dorë.

Fero dhe Arbenita u kurorëzuarn dashurinë e tyre me martesë, ndërkaq pak muaj më vonë u bën prindër të së vogles, Ninës./21Media

Back to top button