Në Prizren dje një femër ka tentuar të vetëvritet duke konsumuar sasi të tepruar te barnave.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se viktima ka rrëfyer se motivi ishte për arsye se e njëjta kishte mbetur shtatzënë me të fejuarit e saj të dyshuarin mashkull kosovar.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palë janë liruar dhe rasti, i cilësuar si dhunim, shkon në procedurë të rregullt./21Media