Një grua gjendet e vdekur në një banesë

Një grua nga Peja është gjetur pa shenja jete në një banesë.
Njësit relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes ku dhe është konstatuar vdekja e viktimës.
Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar  në IML për obduksion./21Media

Back to top button