Një grua vdes në Vushtrri pasi bie në bunar

Një grua ka vdekur në Vushtrri, pasi ka rënë në një bunar.

Njësia e zjarrfikësve, emergjenca dhe policia dolën në vendin e ngjarjes  dhe tërhoqën trupin e pajetë të viktimës, ndërkohë që vdekja e saj u konstatua nga mjeku.

Me vendim të prokurorit trupi i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Ky rast ndodhi të martën, rreth orës 14:00, sipas raportit nga policia. /21Media

Back to top button