Osmani e largon foton e Thaçit, e vendos të Rugovës

Fotografia e Rugovës zë vend në zyren e Osmanit

Kryetarja e re e Kuvendit, Vjosa Osmani bëri edhe ndryshimet e para në zyrën e saj.

Osmani ka larguar fotografinë e presidentit aktual, Hashim Thaçi dhe e ka zëvendësuar me atë të ish- presidentit, Ibrahim Rugova.

Një gjë e tillë është vërejtur gjatë takimit që Osmani zhvilloi sot me ambasadorin e SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett./21Media

 

Back to top button