“Pare” nga Butrinti, Mozzik e Tayna prekë 20 milionëshin

Bashkëpunimi midis Butrint Imerit, Mozzik dhe Tayna “Pare”, ka arritur mbi 20 milionë shikime në Youtube.
“Pare” solli së bashku tre artistë shumë të pëlqyer për publikun.
Një projekt që korri shumë sukses, në pak orë preku një milionëshin e klikimeve në Youtube.
Vera 2022, mund të cilësohet si vera e bashkëpunimeve.
Artistët shqiptarë ishin shumë aktiv me projekte të reja muzikore, qoftë duete, qoftë solo.
Deri në një projekt të radhës, dëgjoni “Pare”./21Media

Back to top button