Performanca madhështore e Camila Cabello në hapjen e Ligës së Kampionëve 

1 min read

Aktualisht është duke u zhvilluar finalja e Ligës së Kampionëve. Real Madridi është në epërsi ndaj Liverpoolit në ndeshjen që po zhvillohet në Paris.

Finalja  është hapur me një performancë spektakolare nga artistja latino-amerikane Camila Cabello.

“Senorita”, “Havana” dhe “Bam bam” ishin disa nga hitet që nuk munguan në cermeoninë hapëse./21Media