Prishtina-Trepça ‘89, ky është rezultati

1 min read

Prishtina sot e zhvilloi ndeshjen e parë përgatitore nën urdhrat e trajneri të ri, Ismet Munishi.

Skuadra kryeqytetase u përball me Trepçën ’89 në stadiumin “Riza Lushta” në Mitrovicë dhe ndeshja përfundoi me rezultat 1:1.

Golin e vetëm për Prishtinën e realizoi Kreshnik Uka derisa për ’89-shin shënoi Rilind Namani.