Mëngjesin e së martës në Prishtinë, katër anëtarë të një familje u rrahën mes vete.

Sipas Policisë së Kosovës, rrahja ndodhi mes prindërve dhe fëmijëve. E njëri nga familjarët ka pësuar lëndime, për çka ka pranuar tretman mjekësor.

Ndërsa, djali dhe vajza që u përfshinë në këtë rrahje janë dërguar në mbajtje, kurse prindërit janë liruar në procedurë të rregullt./21Media