Publikohet bashkëpunimi nga Romeo dhe Ledri

Ashtu siç edhe kishin paralajmëruar, Romeo Veshaj dhe Ledri Vula publikuan sot projektin e tyre të përbashkët.

“E keni dit” titullohet kënga e re nga Romeo dhe Ledri, që vjen shoqëruar me videoklip.

Kënga është punuar nga Elgit Doda.

Tekstin e kanë shkruar Romeo, Ledri dhe Elgit Doda, ndërsa miksimin dhe masterizimin e ka bërë Marenglen Boja./21Media

Back to top button