Rihanna lanson koleksionin e ri Savage X Fenty

Muajin shtator të vitit të kaluar, ylli i muzikës nga Barbados, Rihanna, befasoi fansat e saj kur bëri të ditur se do të interpretojë në Super Bowl muajin shkurt 2023. Ky do të jetë interpretimi i saj i pestë live pas pesë vitesh në këtë ngjarje.
E ditë më parë, ajo kremtoi për këtë ngjarje me lansim të koleksionit të ri të veshjeve.
Koleksioni u punua me temë të Super Bowl.
Ky koleksion përfshinë fanella të stilit NFL, xhupa, dhe fanella me sloganin “Koncerti i Rihannës i ndërprerë nga loja e futbollit. E çuditshme, por sidoçoftë”.
Super Bowl do të mbahet me 12 shkurt 2023 në Glendale, Arizonë të SHBA-ve./21Media

Back to top button