Së shpejti lansohet projekti i ri i Soni Malajt

Këngëtarja e njohur, Soni Malaj dy javë më parë ka paralajmëruar se do të sjell një projekt muzikor në bashkëpunim me Benniton.

Ndërkaq, artistja përmes një postimi në Instagram ka bërë të ditur se projekti është pothuajse gati dhe pritet të lansohet së shpejti.

Sipas këngëtares videoklipi i ri muzikor është realizuar nga XL Films.

Ndërsa, për tekstin dhe muzikën e këngës janë kujdesur BigDeal Records dhe Kico Beats.

Ndryshe projekti i fundit i Sonit është ”Versioni im”, këngë kjo me të cilën kishte performuar në ”Kënga Magjike 2021”, më 25 prill./21Media

 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button