Shakira e zbuloi tradhtinë e Piques përmes frigoriferit

Shakira thuhet se zbuloi tradhtinë e ish-it të saj, Gerard Pique duke gjetur një të dhënë të fshehur në frigoriferin e tyre dhe vazhdoi ta referojë atë në një nga klipet e saj muzikore.
Këngëtarja 45-vjeçare, e cila u nda nga futbollisti në qershor të vitit 2022 pas 11 vjetësh së bashku, kuptoi se partneri i saj kishte një lidhje jashtëmartesore kur zbuloi se një kavanoz me reçel luleshtrydhe në frigoriferin e tyre, ishte ngrënë ndërsa ajo ishte larg, shkruan DailyMail.
Shakira më pas vazhdoi t’i referohej kësaj në një video muzikore për këngën e saj “Te Felicito” të publikuar në prill, e cila shfaqte kokën e bashkëpunëtorit të saj Rauw Alejandro brenda një frigoriferi të hapur.
Sipas tabloidit ShowNews Today, Shakira e dinte që Gerard dhe fëmijët e tyre nuk e pëlqenin reçelin e luleshtrydheve, dhe kështu ajo mendoi se dikush tjetër kishte qëndruar në shtëpinë e tyre kur gjeti kavanozin me mungesë reçeli.
Shakira u kthye në shtëpi nga një periudhë udhëtimi kur vuri re se reçeli në frigoriferin e saj ishte ngrënë dhe ajo e dinte se pjesa tjetër e familjes së saj nuk e pëlqente atë.

Back to top button