Shakira shfaqet e përlotur në klipin e ri, flet për fundin e martesës me Pique

Shakira ka publikuar këngën e saj të re “Monotonia” së bashku me Ozuna. Kjo këngë duket se zbulon arsyen e ndarjes së saj nga Gerard Pique.

Shakira këtë këngë e ka publikuar edhe me videoklip.

Hiti më i ri i këngëtares kolumbiane është i mbushur me referenca për “narcizmi” dhe qëndrimin “e ftohtë” të një burri.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shakira (@shakira)

 

Shakira foli për herë të parë muajin e kaluar në revistën Elle për ndarjen e saj Piquen, duke thënë se kishte pasur ditë kur ajo duhej të “marrë copat e mia nga dyshemeja”.

Që kur u bë i ditur lajmi për ndarjen e Shakirës me Piqué , u ngritën shumë teori dhe ajo që i përshtatej më shumë fakteve ishte tradhtia e futbollistit me një modele më të re se ai .

Javë më vonë, imazhet e katalanasit filluan të qarkullojnë në shoqërinë e Clara Chía-s, e cila aktualisht është partnerja e tij zyrtare dhe e cila u vlerësua me vendimin përfundimtar të kolumbianit për të thënë “jo më” me spanjollën, me të cilin kishte një lidhje dashurie. 12 vjet dhe fryti i saj lindën dy fëmijët e tyre, Milan dhe Sasha./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button