Shoferi godet me veturë dy këmbësorë dhe ik nga vendi i ngjarjes

Një shofer në Shtime ka goditur me veturë dy burra kosovarë dhe më pas ka ikur nga vendi i ngjarjes.

Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor dhe më pas janë liruar për në shtëpi.

Aksidenti ndodhi në rrugën “Anton Qeta”, në mbrëmjen e së shtunës.

Policia njoftoi se rasti është në procedurë hetimore./21Media

Back to top button