Shtyhet seanca për “veteranët e rrejshëm”

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Munguan Ministri Rrustem Berisha dhe Faik Fazliu

Dështoi shqyrtimi fillestar ndaj 12 të akuzuarve në rastin e njohur si “Veteranët e rrejshëm”, pasi munguan ministri i Mbrojtjes, Rrustem Berisha dhe i akuzuari tjetër, Faik Fazliu.

Kryetarja e trupit gjykues, Nushe Kuka-Mekaj tha se nuk janë  plotësuar kushtet ligjore që kjo seancë të mbahet, andaj seanca u shtye për 24 mars të këtij viti./21Media