Sot publikohet bashkëpunimi i Skerdit dhe Tunës, dhuratë për artisten

Sot do të publikohet bashkëpunimi i Skerdit me Tunën. Kënga titullohet “A je”, e cila do të publikohet me videoklip, shkruan rtv21.tv

Kështu ka bërë të ditur artisti përmes një storie në Instagram, me ç’rast ka theksuar se këngën s’e kishte në plan ta publikonte sot, por që po e bën si dhuratë për ditëlindjen e Tunës.

Videoklipi i këtij projekti është realizuar në Shqipëri, ndërsa kompozimi është bërë nga Skerdi./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button