Të gjitha rrugët e kalueshme, 27 aksidente për 24 orë

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

Pas reshjeve të pandërprera të borës mbrëmë, ministria e Infrastrukturës njoftoi se të gjitha rrugët rajonale dhe nacionale janë të kalueshme edhe pse në disa pjesë është dashur intervenimi i tyre.

Si pasojë e reshjeve të borës, gjatë 24 orëve të fundit Policia e Kosovës njoftoi se kanë ndodhur 27 aksidente./21Media