“Ti fala” publikohet nga Enis Bytyqi

 

Këngëtari i njohur, Enis Bytyqi, sapo ka publikuar projektin e ri muzikor. Kënga me titull“Ti fala” është publikuar edhe me videoklip, shkruan rtv21.tv

Për tekstin dhe vijën melodike është kujdesur vet Enisi, kurse për producimin është përkujdesur Rzon.

“Histori” titullohet projekti i fundit i Enisit që e solli në muajin shkurt, deri tani në YouTube kjo këngë ka mbledhur mbi 2 milionë klikime./21Media  

 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button