Vaksinimi po zhvillohet pa pritje dhe tollovi në gjithë vendin
Në sallën 1 tetori në Prishtinë edhe sot ka vazhduar vaksinimi i personave mbi moshën 65 vjeç. Për dallim prej dy ditëve të kaluara, sot nuk pati tollovi gjatë vaksinimit të kësaj kategorie të qytetarëvë në këtë qendër të madhe imunizimi.(Teksti-Aurela Elshani, kamera: Olti Pacolli)/21Media