Vjedhje e rëndë në një xhami

Një vjedhje e rëndë ka ndodhur dje në xhaminë e cila ndodhet në rrugën “Fadil Jakupi”, në Gjilan.

Sipas Policisë së Kosovës, një person ka raportuar se person-a të panjohur kanë depërtuar brenda objektit të xhamisë dhe nga kasaforta kanë vjedhur 600 euro.

Nuk raportohet për ndonjë person të arrestuar rreth këtij rasti./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button