Vriten dy persona në Prishtinë

Një burr vrau gruan dhe më pas bëri vetëvrasje 

Kryeqyteti kosovar është tronditur paraditen e sotme nga dy vrasje. Sipas Prokurorisë Themelore të Prishtinës, një burrë fillimisht ka privuar nga jeta një grua, e më pas ka kryer vetëvrasje.(Teksti-Antigona Buqani, kamera: Sejdi Canolli)./21Media

 

Back to top button