“Xhane xhane”, vjen nga Dafina Zeqiri, Bruno dhe Klajdi Haruni

Dafina Zeqiri, Bruno dhe Klajdi Haruni kanë sjellur së bashku një këngë të re.

“Xhane xhane”, titullohet bashkëpunimi i tyre, tekstin i së cilit është shkruar nga 3dots, Elinel dhe Dafina Zeqiri.

Kësaj kënge, ata ia kanë realizuar edhe videoklipin.

dafina ze

Back to top button