Zela Rexhepi sot mbushi 104 vjet. Ajo tha se gëzon shëndet të mirë, dëgjim e shikim të mirë falë ushqimit të përzgjedhur.

Rexhepi foli edhe për sakrificat e saj në më shumë se 1 shekull jetë. Ajo u shpreh se nuk e ka asnjë ditë shkollë dhe se tërë ditën ka punuar nëpër ara./21Media