Takimi Kurti-Mustafa

Takimi Kurti-Mustafa

Ambasadorët e disa prej shteteve të QUINT-it kanë hyrë në ndërtesën e Kuvendit të Kosovës, ku është duke u zhvilluar takimi mes liderit të VV-së, Albin Kurti dhe liderit të LDK-së, Isa Mustafa.

Fillimisht, ambasadorët e QUINT’it dhe Apostolova janë mbledhur pranë zyrës së BE-së, për të vazhduar pastaj në Kuvend.

Takimi Kurti-Mustafa nisi në ora 17:00./21Media