Dua Lipa: Me zemër plotë them që Sunny Hill do mbahet në shtëpi

1 min read

Festivali Sunny Hill është vendosur të mbahet edhe në Prishtinë edhe në Tiranë.

Në Prishtinë, Sunny Hill rikthehet në datat e paracaktuara, përkatësisht 4, 5, 6 dhe 7 gusht, ndërkaq në Tiranë më 26, 27 dhe 28 gusht.

Kësaj pa dyshim i është gëzuar edhe Dua Lipa.

“Me zemër plotë e të lumtur ndjej krenari t’iu them se është vendosur që festivali ynë, Sunny Hill të vazhdojë të mbahet në shtëpinë e tij më 4, 5, 6 dhe 7 gusht në Prishtinë, Kosovë dhe gjithashtu më 26, 27 dhe 28 gusht në Tiranë, Shqipëri”, ka shkruar Lipa./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)