Lamtumirë Burbuqe Berisha!

1 min read

U nda nga jeta regjisorja e filmit dhe teatrit, bashkëpunëtore e RTV21

Mesditën e sotme papritmas u nda nga jeta në moshën 51 vjeçare, regjisorja e filmit dhe teatrit Burbuqe Berisha. Ajo la pas vetes një krijimtari të konsiderueshme në teatër dhe film. Për ceremoninë e varrimit dhe aktivitetet tjera për lamtumirën e fundit ndaj regjisores Burbuqe Berisha ju njoftojmë në vijim./21Media