Moti: Mos dilni pa çadër!

Në vendin tonë sot do të mbajë mot kryesisht i vranët, e me reshje shiu.

Pasdite dhe në mbrëmje parashihen më shumë reshje e të shoqëruara me bubullima.

Era e dobët dhe mesatare
Temperaturat ditore nga 11 deri në 18 gradë Celsius.

Artikuj të ngjashëm

Shikoni Gjithashtu
Close
Back to top button