Një burrë vdiq në një lokal

Një person vdiq sonte në zonën e Freskut në Tiranë, teksa ndodhej në një lokal.
Bëhet fjalë për shtetasin me inicialet F.M., 70-vjeç.
Nuk u konstatuan shenja dhune dhe dyshohet se vdekja erdhi si pasojë e një arresti kardiak.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanava të ngjarjes./Vizonplus

Back to top button