Orari i ndeshjeve të 1/16 së finales së Kupës së Kosovës 

Orari i ndeshjeve të 1/16 së finales së Kupës së Kosovës 

Komisioni i Garave e ka caktuar orarin e ndeshjeve të 1/16 së finales së Kupës së Kosovës.
Përveç ndeshjeve Drita – Liria dhe Phoenix – Ballkani, që luhen më 23 dhe 24 nëntor, të gjitha ndeshjet e tjera luhen më 17 nëntor, me fillim në orën 12:00.
e enjte, 17 nëntor, ora 12:00
Llapi – Vllaznia Pozhoran
Vëllaznimi – Prishtina
Dukagjini – Rilindja 1974
Prizreni – Istogu
Feronikeli ’74 – 2 Korriku
Vushtrria – Drenasi
Vjosa – Ulpiana
Drenica – Flamurtari
Behari – Ferizaj
A&N – Rahoveci
Fushë Kosova – Arbëria
Ramiz Sadiku – Malisheva
Trepça ‘89 – Kika
Trepça – Gjilani (ndeshja luhet në Gjilan)
e mërkurë, 23 nëntor, ora 12.00
Drita – Liria
e enjte, 24 nëntor, ora 12.00
Phoenix – Ballkani./21Media

Back to top button