Osmani: LDK dhe LVV do të takohen sërish për heqjen e taksës

Deklaratë e Osmanit

Kryeparlamentarja, Vjosa Osmani, në një deklaratë tejet të shkurtër bëri të ditur se do të vazhdojnë të kenë takime me partnerin e koalicionit për t’u dakorduar për çështjen e heqjes së tarifës.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button