Pacolli: Do t’ia kthejmë shpresën dhe dinjitetin Kosovës

22 është numri i kandidatëve për deputetë në Kuvendin e Kosovës nga radhët e AKR-së.

Kjo u bë e ditur sot nga vet kryetari i kësaj partie, Behxhet Pacolli i cili tha se edhe vet do të jetë pjesë e kanditaturës. Pacolli shtoi se, AKR së bashku me LDK-në e Alternativën do ti kthejnë dinjitetin Kosovës./21Media

 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button