Presidentja dhe kryeministri nderojnë figurën e ish nenkryetarit te LDK-se

Presidentja dhe kryeministri nderojnë figurën e ish nenkryetarit te LDK-se

Në 22-vjetorin e vrasjes së veprimtarit dhe njëherësh ish-nënkryetarit të LDK-së, Fehmi Agani, presidentja Vjosa Osmani e shoqëruar nga kryeministri, Albin Kurti bënë homazhe dhe vendosen kurora lulesh te varri i tij./21Meddia