Publikohet një këngë e re nga Rita dhe Fidani

Çifti i njohur i showbiz-it, Rita Haziri dhe Fidan Gashi, kanë publikuar sonte një projekt të ri muzikor.
“Marton nana qikën”, mban titullin kënga e re nga dyshja simpatike.
Teksti dhe muzika e këngës janë punuar nga Kreshnik Avidu, ndërsa kompozimin e ka bërë Labinot Mezini./21Media

Back to top button