Real Madridi publikon formacionin zyrtar

Edhe një orë na ndanë nga finalja e madhe e Ligës së kampionëve që luhet në Paris.
Real Madridi tashmë ka publikuar formacionin startues për këtë ndeshje kundër Liverpoolit.
Në bankën rezervë Ancelotti ka emra si: Lunin, Nacho, Hazard, Asensio, Marcelo, Lucas Vázquez, Bale, Ceballos, Rodrygo, Isco, Mariano dhe Camavinga.

Ndeshja fillon në ora 21:00./21Media

Back to top button