Selena Gomez dhe Nicola Peltz e përjetësojnë miqësinë përmes tatuazhit

Selena Gomez dhe Nicola Peltz e kanë përjetësuar miqësinë përmes tatuazhit të përbashkët që kanë realizuar së bashku.
Dyshja (së bashku me bashkëshortin e Peltz-it, Brooklyn Beckham) festuan natën e Vitit të Ri me një udhëtim në Los Cabos, Meksikë dhe bën tatuazhe si shenjë e miqësisë së tyre: fjala “engjëll” ishte e shkruar në krahët e tyre.
Gomez zbuloi të hënën një foto të dyshes.
“Faleminderit @maisonvalentino për mua dhe fustanet e engjëjve të mi. Ndihesha si një zanë!”, shkroi Gomez./21Media

Back to top button