Rep-artistët e njohur shqiptarë, Tayna dhe Azet publikuan projektin e ri.

“T’i harro” titullohet kënga të cilën dyshja e njohur e kanë publikuar me videoklip mu shfaqen për mrekulli, shkruan rtv21.tv

Kënga është në gjuhën gjermane dhe shqipe.

Ndryshe, projekti i fundit në Azetit është “Unë Jam”, ndërsa në Taynas, në bashkëpunim me Doll Ivorian është “WTF” ./ 21Media