”T’kam dasht” thotë Blero dhe Hikmetja

1 min read

 

Këngëtari i njohur, Blero Muharremi ka publikuar sot projektin e tij të radhës së bashku me këngëtarën, Hikmete Ahmetaj. Publikimi i këngës është bërë premierë në “1 Kafe prej Shpisë” në RTV21.

Kënga e Bleros dhe Hikmetes titullohet ”T’kam dasht”, e cila është shoqëruar me videoklip shkruan rtv21.tv

Ndërkaq, muzika dhe teksti i këngës është shkruar nga Blero& Chipsi./21Media